Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Об`єм | 14 л |
| Підкладка | Ні |
| Тип | Господарська сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 290 мм |
| Ергономічні ручки | Ні |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Наявність стільчика | Ні |
| Складна конструкція | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,39 |
| Висота, см | 25 |
| Глибина, см | 19 |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Об'єм, л | 13,98 |
| Плечовий ремінь | Да |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Да |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Ширина, см | 32 |
Сумка господарська Wallaby на 14л 2071
Опис сумки:
Матеріал: прогумований поліестер.
Регульована ручка для носіння через плече.
Один великий відділ на замку.
Додаткова кишенька на лицьовій стороні.
Має розширення на 20%.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Розміри в см (ШхВхГ): 32x25(36)x19.
Вага(кг): 0,39 кг.
Об'єм, л: 13,98.
Колір: чорний.
ТМ Wallaby, Україна.
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴












