Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lego Group |
| Вага | 175 г |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 10 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 28 см |
Дитячий рюкзак Moneks Lego Cargo System на 7л 9060-00
Опис товару:
Одне основне відділення
Спинка рюкзака має ущільнення.
Один ремінь через плече із фіксацією на липучках.
Рюкзак має петлі та карабін для сумісності з іншими аксесуарами Lego Cargo
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Цвет: хакі.
Розмір, см: 28х28х10.
Вага, кг: 0.175.
Виробник: Lego Cargo System.
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴



