Дорожньо-спортивна сумка 30L Fashion Sport чорна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sport fashion |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 0.53 кг |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 30 л |
| Ширина | 50 см |
Дорожньо-спортивна сумка 30L Fashion Sport чорна
3050677366791
Опис сумки:
Містке основне відділення на блискавці.
Усередині розташована одна кишеня на блискавці та дві відкриті кишеньки.
На лицьовій стороні є додаткова кишеня на блискавці, а також тканинна вставка для фіксації сумки на ручку валізи.
Міцні та зручні нерегульовані ручки середньої довжини прошиті по всій висоті сумки.
Знімний регульований ремінь через плече.
Дно сумки додатково ущільнене.
Характеристики:
Розміри (ШхВхГ): 50x30x20 см.
Об'єм: 30 літрів.
Вага: 530 г.
Матеріал: нейлон.
Цвет: чорний.
Виробник: Китай.
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴












