Середня пластикова валіза на колесах 70L GD Polo сіра




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GD |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 3.15 кг |
| Висота | 66 см |
| Глибина | 28 см |
| Об`єм | 70 л |
| Ширина | 42 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | Молния |
Середня пластикова валіза на колесах 70L GD Polo сіра 60k001 medium grey
Опис товару:
Модель обладнана спареними колесами, що обертаються на 360°.
Висувна телескопічна, алюмінієва ручка.
Дві ручки у верхній і бічній частині валізи для транспортування у вертикальному та горизонтальному положенні.
Валіза має текстильну перегородку на блискавці, яка розділяє внутрішній простір на два основні відділення.
Еластичні компресійні ремені на фастексі призначені для фіксації речей усередині валізи.
Внутрішня підкладка на блискавці.
Характеристики:
Матеріал: ABS пластик.
Колір: сірий.
Розмір: 66х42х28 см. Висота валізи без урахування коліс — 60 см.
Об'єм: 70 л.
Вага: 3150 г.
Виробник: GD Polo, Туреччина.
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴



