Спортивна сумка з кордури 24 л Proflider, Україна червона
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 25 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 24 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35 |
| Глибина | 25 мм |
| Замок | Немає |
| Замок (1) | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Наявність коліс (1) | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Да |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Тип (1) | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
Спортивна сумка з кордури 24 л Proflider, Україна червона S1645445
Опис:
Сумка виготовлена з міцної тканини.
Міцні ручки середньої довжини, які проходять під днищем сумки.
Додатковий ремінь, що знімається регульований.
Сумка на одне основне відділення на блискавці. Усередині та зовні немає додаткових кишень.
Сумка не обладнана підкладкою.
Технічні характеристики:
Об'єм, л: 24.
Розміри, див: 50х25х25.
Вага: 350 г.
Матеріал: кордур.
Забарвлення: червоне.
Виробник: Proflider, Україна.
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴











