Легка сидушка для бомбосховища, укриття, підкладка для колін Parkside чорний
- В наявності
- Код: IAN497892 black
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.065 |
| Висота сидіння стільця | 4.3 мм |
| Глибина стільця | 20 мм |
| Матеріал сидіння | EVA |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Немає |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
| Ширина стільця | 39 мм |
Сидушка кемпінгова, туристична, для бомбосховища, укриття, підкладка для колін, для різноманітних робіт під час ремонту авто або земельній ділянці Parkside чорна
Опис товару:
Багатофункціональна легка сидушка, сидіння Parkside виготовлена з міцної піни й ідеально підходить, щоб пересидіти повітряну тривогу в бомбосховищі або укритті. Також може використовуватися як сидіння під час туристичних поїздок.
Також виріб можна використовувати як підкладку для колін під час ремонту автомобіля або заміни колеса, під час проколювання на дачній ділянці.
Його мета - захист від холоду, вологи, твердих поверхонь, забезпечення комфорту.
Колір: чорний.
Вага: 65 г.
Розміри: 39х20х4,3 см.
Матеріал: спінений пластик.
Виробник: Parkside, Німеччина.
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 ₴








