Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecotton |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Щільність | 120 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Полісатін |
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Кишені підковдри | На запах |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для ліжка |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Комплект білизни |
| Тип сировини | Натуральне |
Розмір та складові: Полуторний: простирадло 150х220 см – 1 шт., підковдра 150х215 см – 1 шт., наволочка 50х70 см – 2 шт.
Тканина: Полісатин, 100% поліестер.
Упаковка: ПВХ.
Тканина – полісатин. Це тонка і приємна на дотик тканина, до складу якої входить поліестер. Постільна білизна цієї тканини не викликає алергічних реакцій завдяки тому, що на відміну від натурального ворсу, полісатин, у свою чергу, не залишає дрібні частинки тканинного пилу по всій кімнаті.
Слід зазначити, що вміст поліестеру надає тканині чудових властивостей, зокрема привабливого зовнішнього вигляду, здатності швидко сохнути, не линяти і не давати усадки, стійкості до зминання, завдяки чому вироби з полісатину не потребують прасування, довгий час зберігає свіжість і добре стирається. Однак головною перевагою полісатину є міцність та зносостійкість, тому протягом тривалого часу зберігає свої властивості та яскраві кольори.
Вироби з полісатину виглядають дуже ефектно та вишукано: мають благородний блиск, гладкі та приємні на дотик, їх легко доглядати. Тож цілком логічно, що домашній текстиль із полісатину досить затребуваний серед наших споживачів.
* Увага! Колір і відтінок може відрізнятися, залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
* Прання виробів нейтральними миючими засобами у теплій воді не вище 40°С на делікатному режимі.
* Не відбілювати, не можна використовувати миючі засоби, що містять хлор, і пральні порошки з відбілювачами.
* Щасливі віджимання і сушіння.
* Гладити зі зворотної сторони при помірній температурі в режимі «Шовк» або «Синтетика» (альтернатива — гладити вироби через легку тканину).
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴









