Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecotton |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Щільність | 160 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Жовтий |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для ліжка |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Комплект білизни |
| Тип сировини | Натуральне |
Розмір та складові: Полуторний: простирадло 150х220 см – 1 шт., підковдра 150х215 см – 1 шт., наволочка 50х70 см – 1 шт.
Тканина: Фланель, 100% бавовна.
Упаковка: сумка ПВХ.
Фланель – це 100% бавовна із двостороннім начосом. Цей, так би мовити, виробничий прийом забезпечує високі теплозахисні властивості тканини, тобто здатність зберігати та утримувати тепло. Саме тому комплекти з фланелі – відмінне рішення для холодних осінніх та зимових ночей. Вона м'яка, ніжна і не хоче відпускати зі своїх теплих обіймів до самого ранку!
До речі, при правильному догляді та дотриманні рекомендацій щодо прання, фланель не втрачає своєї м'якості, яку їй забезпечує короткий ворс. Серед інших переваг фланелі – висока міцність, довговічність, гігроскопічність, тобто здатність убирати вологу, чудово пропускає повітря, дозволяючи тілу дихати. Ніжитися в такому ліжку – одне задоволення. І нехай весь світ зачекає ...
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
* Прання виробів нейтральними миючими засобами в теплій воді не вище 40°С.
* Не відбілювати, не можна використовувати миючі засоби, що містять хлор, і пральні порошки з відбілювачами.
* Щасливі віджимання і сушіння.
* Гладити зі зворотного боку при помірній температурі в режимі "Шерсть" або "Шовк".
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 071 ₴












