Наматрацник Novita 200х220 см захисний антиалергенний з резинкою по кутах бежевий (40-0024Papyrus)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novita |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Наповнення виробу | антиалергенне силіконізованє волокно |
| Особливість виробу | Захисний |
| Розмір | 200х220 |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Тип | Наматрацник |
| Тип кріплення до матрацу | чотири гумки по кутах |
| Колір | Бежевий |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 200 см |
| Ширина наматрацника | 220 см |
| Матеріал чохла | |
| Сторона чохла 1 | бязь, бавовна |
| Сторона чохла 2 | бязь, бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Бязь |
| Машинне прання | Да |
| Склад матеріалу | Наповнювач: силікон, Чохол: 100% бавовна |
| Тип за складом | Змішаний |
| Ширина | 200 |
Чохол наматрацника: Бязь, 100% бавовна.
Наповнювач: силікон гіпоалергенний. Антиалергенно, рекомендується для дітей та алергіків.
По кутах наматрацника стьобаного з бязі міцно вшиті широкі гумки, які щільно натягуються з 4-х сторін на матрац і не дають зрушуватися наматрацнику під час сну. Наматрацник простібаний усередині з додатковим шаром силікону, що є додатковим пом'якшенням і додатковим захистом.
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 535 ₴









