Комплект Aqua-stop Ecotton Наматрацник Євро 200х200 з наволочками 50х70 захисний махровий з гумкою по кутам




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecotton |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Висота борту | 20 см |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Наповнення виробу | Бавовняна махрова тканина, поліуретанова мембрана |
| Особливість виробу | Вологонепроникний |
| Розмір | 200x200 |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Тип | Наматрацник |
| Тип кріплення до матрацу | чотири гумки по кутах |
| Товщина наматрацника | 0.1 см |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Антибактеріальне просочення чохла | Ні |
| Антистатичні властивості наматрацника | Так |
| Вогнезахисне покриття чохла | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Ні |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 200 см |
| Ширина наматрацника | 200 см |
| Матеріал чохла | |
| Сторона чохла 1 | бавовна, махрова тканина |
| Сторона чохла 2 | поліуретанова мембрана |
У комплекті:
Наматрацник водонепроникний 200х200 см з гумкою по кутам білий.
Наволочка 50х70 см водонепроникна на блискавці 2 шт.
Склад тканини: 100% бавовна - Махрове полотно (мулетон).
Склад водонепроникного просочення: 100% поліуретан.
Наматрацник з водонепроникним просоченням АКВА-СТОП має високий ступінь захисту матраца від забруднень, протікань будь-якої інтенсивності. Захисний шар із поліуретану міцно утримує вологу, воду на поверхні полотна, не дає протікати на матрац. Висока якість просочення (поліуретану) дозволяє наматрацнику при деформації легко повертатися в початковий стан, не деформуючись.
Наволочка з водонепроникним просоченням АКВА-СТОП має високий рівень захисту подушки від забруднень, протікань будь-якої інтенсивності. Захисний шар з поліуретану міцно утримує вологу, воду на поверхні полотна, не дає можливості протікати будь-якій рідині на подушку. Висока якість просочення (поліуретану) дозволяє наволочці при деформації легко повертатися в початковий стан, не деформуючись.
Махрове полотно 100% бавовна за рахунок натуральності, торкаючись тіла, не парить, приємне на дотик.
* Увага! Колір і відтінок може відрізнятися, залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
Водонепроникне просочення витримує зі збереженням усіх властивостей поліуретану не менше 100 інтенсивних термообробок (декларація виробника тканини).
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 073 ₴



