Наматрацник Aqua-stop Ecotton 120х200 см водонепроникний з резинкою по углах махровий білий 19314


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecotton |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Висота борту | 20 см |
| Наповнення виробу | поліуретанова мембрана |
| Особливість виробу | Вологонепроникний |
| Розмір | 120x200 |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Тип | Наматрацник |
| Тип кріплення до матрацу | чотири гумки по кутах |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Антибактеріальне просочення чохла | Ні |
| Антистатичні властивості наматрацника | Ні |
| Вогнезахисне покриття чохла | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Ні |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 200 см |
| Ширина наматрацника | 120 см |
| Матеріал чохла | |
| Сторона чохла 1 | бавовна, махрова тканина |
| Сторона чохла 2 | поліуретанова мембрана |
Тканина: Махрове полотно (мулетон) - 100% бавовна.
Склад просочення: водонепроникний 100% поліуретан.
Кріплення: 4 резинки по кутам.
Наматрацник з водонепроникним просоченням АКВА-СТОП має високий ступінь захисту матраца від забруднень, протікань будь-якої інтенсивності. Захисний шар із поліуретану міцно утримує вологу, воду на поверхні полотна, не дає протікати на матрац. Висока якість просочення (поліуретану) дозволяє наматрацнику при деформації легко повертатися в початковий стан, не деформуючись.
Махрове полотно 100% бавовна за рахунок натуральності, торкаючись тіла, не парить, приємне на дотик.
* Увага! Колір і відтінок може відрізнятися, залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
Водонепроникне просочення витримує зі збереженням усіх властивостей поліуретану не менше 100 інтенсивних термообробок (декларація виробника тканини).
Інформація для замовлення
- Ціна: 446 ₴



