Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecotton |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Оздоблення та прикраси | Жакардовий візерунок |
| Щільність | 120 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Полісатін |
| Колір | Бірюзовий |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Ширина простирадла | 140 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Простирадло на резинці | Так |
| Склад тканини | |
| Поліестер | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для ліжка |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Комплект білизни |
| Тип сировини | Змішане |
Тканина: Полісатин.
Комплект складається з підодіяльника на блискавці 150х215 і 2 наволочок на блискавці 50х70 см, а також еластичного простирадла 140х200 в крафтовій коробці з ручками.
Зверніть увагу, підковдра зі зворотного боку має інший відтінок, оскільки використовується тканина-компаньйон в колір простирадлу.
Тканина, з якої виготовлений набір – полісатин. Це тонка і приємна на дотик тканина, до складу якої входить поліестер.
Слід зазначити, що вміст поліестеру надає тканині чудових властивостей, зокрема красивого зовнішнього вигляду, здатності швидко сохнути, не линяти і не давати усадки, стійкості до зминання, завдяки чому постільна білизна не вимагає прасування, довго зберігає свіжість і відмінно стирається, проте головна перевага полісатину – міцність і зносостійкість, так що протягом тривалого часу вона зберігає свої властивості та яскраві кольори.
І хоча тканини на основі синтетики невибагливі, проте щоб полісатинова постільна білизна служила якомога довше, важливо дотримуватись кількох умов, зокрема прати на делікатному режимі при температурі 40°С, сушити тканину краще в природних умовах, гладити випрані простирадла необов'язково, але якщо є вм'ятини та заломи, можна пройтися праскою в режимі "Шовк" або "Синтетика" (альтернатива - гладити постіль через легку тканину).
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 609 ₴










