Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecotton |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Блакитний |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 140 см |
| Ширина підковдри | 110 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 150 см |
| Ширина простирадла | 100 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Щільність | 125 г/см3 |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Комплект білизни |
| Тип сировини | Натуральне |
Розмір та складові: Дитячий: простирадло 100х150 см – 1 шт., підковдра 110х140 см – 1 шт., наволочка 40х60 см – 1 шт.
Тканина: бязь Міледі.
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴



