Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecotton |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Блакитний |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 140 см |
| Ширина підковдри | 110 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 150 см |
| Ширина простирадла | 110 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для ліжка |
| Щільність | 120 г/см3 |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Комплект білизни |
| Тип сировини | Натуральне |
Розмір та складові: Дитячий: простирадло 110х150 см – 1 шт., підковдра 110х140 см – 1 шт., наволочка 40х60 см – 1 шт.
Склад: бязь 100% бавовна.
Усі ми завжди намагаємося віддати все найкраще дітям.Високі вимоги ми висуваємо також до дитячої постільної білизни.Адже більшість часу діти проводять уві сні, зокрема немовлята.За статистикою, немовлята сплять 16-20 годин на добу, 10-12-річні школярі – 10 годин.І лише до 15-річного віку сон підлітка вирівнюється із тривалістю сну дорослої людини.Сон вкрай важливий для дітей різного віку.Під час сну виробляються гормони, які відповідають за настрій, зростання, гарний апетит та здатність зосереджуватися на заняттях.
У нашій команді працюють люди, які є батьками.Тому, усвідомлюючи велику відповідальність, для пошиття постільної білизни ми вибрали лише високоякісні натуральні тканини зі 100% бавовни.
Для дітей ми розробили спокійні дизайни, для школярів – яскраві, з улюбленими героями мультфільмів та казок, а для підлітків – стильні та сучасні принти.
Дитяча постільна білизна з бязі Comfort – екологічна, м'яка, приємна на дотик.Комплект не вимагає якогось спеціального догляду, достатньо випрати при температурі 40 градусів, легко гладиться, швидко висихає.Серед інших переваг – натуральні складові, адже містить 100% бавовну, високу міцність, довговічність, гігроскопічність, тобто здатність убирати вологу, а ще – пропускає повітря, дозволяючи тілу дихати. Саме такі умови необхідні малюкам у перші роки життя.
Ваша дитина оцінить комплект постільної білизни із фланелі з веселим принтом. Переконливим доказом буде його міцний та спокійний сон.
До речі, при правильному догляді та дотриманні рекомендацій щодо прання, фланель не втрачає своєї м'якості, яку їй забезпечує короткий ворс, та насичених кольорів.
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
* Прання виробів нейтральними миючими засобами в теплій воді не вище 40°С.
* Не відбілювати, не можна використовувати миючі засоби, що містять хлор, і пральні порошки з відбілювачами.
* Щасливі віджимання і сушіння.
* Гладити при середній температурі (до 150°С).
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴









