Рюкзак міський/шкільний 38×28см з принтом Аніме Боягузливий велосипедист/Yowamushi Pedal дитячий, підлітковий, чоловічий (4119)


- Готово до відправки
- Код: 4119
960 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 17 см |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Регульовані лямки |
Практичний рюкзак розміром 38×28×17 см виготовлений з міцної та водовідштовхувальної тканини оксфорд. Модель оснащена двома основними відділеннями для зручної організації речей та внутрішньою кишенею для дрібниць. Завдяки м'якій спинці рюкзак зручно носити навіть при тривалому використанні.
Підходить для школи, навчання, роботи і повсякденного використання.
Особливості:
Розмір 38 (В)×28 (Ш)× (Г)17 см
Водонепроникний матеріал «оксфорд»
Два основних відділення
Внутрішня кишеня для зошитів та інших приладдя
Регульовані лямки забезпечують комфорт при носінні
Зручна ручка зверху дозволяє легко переносити рюкзак
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴



