Рюкзак спортивний, шкільний, міський 38×28см з принтом Футбол дитячий, підлітковий для хлопчика футболіста (4286)


- Готово до відправки
- Код: 4286
960 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Матеріал | Оксфорд |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Розміри | |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 17 см |
| Об`єм | 20 л |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Стать | Унісекс |
Практичний рюкзак розміром 38×28×17 см виготовлений з міцної та водовідштовхувальної тканини оксфорд. Модель оснащена двома основними відділеннями для зручної організації речей та внутрішньою кишенею для дрібниць. Завдяки м'якій спинці рюкзак зручно носити навіть при тривалому використанні.
Підходить для школи, навчання, роботи і повсякденного використання.
Особливості:
Розмір 38 (В)×28 (Ш)× (Г)17 см
Водонепроникний матеріал «оксфорд»
Два основних відділення
Внутрішня кишеня для зошитів та інших приладдя
Регульовані лямки забезпечують комфорт при носінні
Зручна ручка зверху дозволяє легко переносити рюкзак
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴



