Невелика шкіряна сумка для телефону, документів UP2 Fashion коричнева
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UP2 Fashion |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |
Невелика шкіряна сумка на плече для телефону, документів UP2 Fashion коричнева
Опис товару:
Сумка виготовлена з натуральної шкіри.
Підходить для більшості поширених розмірів смартфонів.
Одне основне відділення, яке закривається на блискавку. Всередині розташовані три маленькі кишеньки для візиток або платіжних карток.
Незнімний регульований ремінь через плече.
Підкладка виконана з щільної тканини.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра, дублена без хрому.
Колір: коричневий.
Розміри: 17х10х2,5 см.
Вага: 80 г.
Виробник: UP2 Fashion, Індія.
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴












