Спортивний трекінговий рюкзак із дощовиком 25L ASCE сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adventuridge |
| Вага | 700 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 54 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 25 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Cпортивні, Туристичні |
Спортивний рюкзак з дощовиком 17,5L ASCE сірий з чорним 4061459960488
Опис товару:
Містке основне відділення з внутрішньою кишенею для ноутбука або документів формату А4. Відкрита кишеня на лицьовій стороні рюкзака.
Дві еластичні сітчасті кишені на бічних поверхнях рюкзака.
Зручна вентильована спинка із сітчастою поверхнею та дротяним каркасом.
Регульовані плечові, нагрудні та настегенні ремені.
Регульований поясний і нагрудний ремінь.
Дощовик у пряильній кишеньці.
Компресійні ремені на бічних поверхнях рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: Ш x В x Г: 30 x 54 x 14 см.
Об'єм: приблизно 25 л.
Вага: 700 г.
Колір: чорний із сірим.
Виробник: ASCE.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴











