Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Висота | 375 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 265 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 45 мм |
| Дропшипінг | Да |
| Стать | Чоловічий |
| Тип | Папка для документів |
| Тип сумки | Папка |
Папка чоловіча із еко шкіри Jpb чорна AK-12 black
Опис папки:
Папка з якісної штучної шкіри.
Тримач на пружині для різних документів або блокнота формату A4.
Сегрегатор для фіксації документів.
Три петлі для ручок.
Два відділення для документів А4.
Чотири кишеньки для візиток або платіжних карток.
Невелика відкрита накладна кишеня.
Відділення для документів формату А4.
Дві плоскі кишені, одна з яких на блискавці.
Ручка зі штучної шкіри для перенесення в руці.
Характеристики:
Артикул: AK-12.
Розміри: 37,5 х 26,5 х 4,5 см.
Поміщаються документи формату А4.
Колір: чорний.
Виробник: JPB Польща.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 795 ₴








