Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Givova |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Колір | Темно-синій |
| Розміри | |
| Висота | 55 см |
| Глибина | 35 см |
| Об`єм | 80 л |
| Ширина | 52 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок | Немає |
| Замок (1) | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 3 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Наявність коліс (1) | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Да |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Тип (1) | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
Спортивна сумка Givova Borsa Revolution на 80л B0030-004
Опис товару:
Матеріал прогумований поліестер.
Містке основне відділення на блискавці.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Просторе нижнє відділення на блискавці.
Дві ручки середньої довжини.
Регульований ремінь для носіння на плечі.
П'ять ніжок на дні сумки.
Характеристики:
Артикул: B0030-004.
Країна походження торгової марки: Givova, Італія.
Розміри в см (ДхШхВ): 52х35х55 див. Об'єм: 80 л.
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: темно-синій.
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴










