Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 255 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 385 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип сумки | Папка |
| Тип сумки (1) | Папка |
| Форма | Прямокутна |
Шкіряна папка для документів А4 Portfolio, Україна чорна Port1021 black flotar
Опис товару:
Папка застібається на блискавку.
Усередині розташований відділ для документів формату А4, кріплення для блокнота А4, сегреатор для фіксації файлів або документів, кишеня на змійці, три петлі для ручок, дві кишеньки для візиток.
Додаткова ручка з натуральної шкіри.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра флотар.
Колір: чорний.
Поміщаються документи формату А4.
Розмір (ШхВхГ), мм: 385 х 255 х 50.
Виробник: Portfolio, Україна.
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 995 ₴










