Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reverse Osmosis Systems |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 0.75 кг |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 45 л |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
Дорожня сумка з кордури 45L Reverse чорна із сірим CH-s01 black-grey
Опис товару:
Дорожня сумка середніх розмірів виготовлена в класичному стилі.
Матеріал із вологовідштовхувальним просоченням.
Містке основне відділення на блискавці.
Дві кишені на блискавці на бічних поверхнях сумки.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Міцні та зручні ручки середньої довжини.
Регульований ремінь для носіння на плечі.
Дно сумки додатково ущільнене спеціально вставкою.
На дні сумки є ніжки.
Характеристики:
Артикул: CH-s01 black.
Виробник: Reverse, Польща.
Розміри в см (ДхШхВ): 60х30х25 см.
Об'єм: 45 л.
Вага: 750 г.
Матеріал: кордура.
Колір: чорний із сірим.
Інформація для замовлення
- Ціна: 965 ₴







