Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PASO |
| Вага | 430 г |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 17 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Вікова група (1) | Дитяча |
| Дропшипінг | Да |
| Кишені | Бічні |
| Пол (1) | Для хлопчиків |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип | Шкільний рюкзак |
| Тип (1) | Шкільний |
Рюкзак шкільний Paso Advanced Warrior чорний на 12л BR-948-16
Опис:
Контрастний малюнок на лицьовій стороні рюкзака.
Два основні відділення на якісних блискавках.
Додатковий кишеня на блискавці на передній стінці рюкзака.
Дві еластичні сітчасті кишені на бічних поверхнях рюкзака.
Зручні та м'які регульовані лямки рюкзака.
Світловідбивні смужки на лицьовій поверхні та на лямках рюкзака.
Прекрасно продумана спинка рюкзака з м'якими сітчастими вставками для комфортного носіння.
Петля для можливості чіпляння рюкзака або перенесення в руці.
Характеристики:
Виробник: Paso, Китай. Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний
Розміри: 39x26x17 см.
Вага: 430 г.
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴




