Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleca |
| Вага | 0.125 г |
| Висота | 23 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
Дорожня косметичка, несесер, бьюті кейс Wik-Plast сіра S1645451
Опис товару:
Косметичка виготовлена з міцного матеріалу з водовідштовхувальними властивостями.
Закривається на блискавку та накривається клапаном на двох липучках.
Пластиковий гачок дає змогу підвісити сумку для більшої зручності користування.
Відкрита кишеня на тильній стороні косметички.
Усередині косметички розташована поліетиленова кишеня на блискавці, одне основне відділення на блискавці, дві кишені на блискавці (одна з яких сітчаста).
Ручка-петля для підвішування або транспортування в руці.
Характеристики:
Об'єм, л: 3.
Вага кг: 0.125.
Розміри, див: 20х23, 5х8. Розміри у розкладеному вигляді: 41х23,5х8 см.
Матеріал: поліестер.
Колір сірий.
Призначення: для ванного приладдя та косметики.
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴












