Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GD |
| Вага | 810 г |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Б'юті-кейс |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 330 мм |
Бьюті-кейс дорожній з ABS 14L GD Polo сірий S1645433 grey
Опис товару:
Кейс має рифлену поверхню, що запобігає появі зайвих подряпин у порівнянні з гладкою поверхнею.
Усередині два відділення, які закриваються на блискавці, одна кишеня на блискавці та дві відкриті сітчасті кишені.
Закривається на блискавці. Бігунки мають отвори, завдяки чому можна закривати кейс на навісний кодовий замочок (у комплекті не йде).
Дві пластикові ручки.
Можливість кріплення на ручку валізи завдяки еластичній гумці на тильній стороні кейсу.
На дні кейсу розташовані ніжки.
Характеристики:
Матеріал: ABS.
Розміри см (ШхВхГ): 33x26x18.
Об'єм: 14 л.
Вага: 0,81 кг.
Колір сірий.
Виробник: ТМ GD Polo, Туреччина.
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴











