Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecotton |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Щільність | 125 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Культура народів світу |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Червоний |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 210 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для ліжка |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Комплект білизни |
| Тип сировини | Натуральне |
Розмір та складові: Євро: простирадло 240х220 см – 1 шт., підковдра 210х220 см – 1 шт., наволочка 50х70 см – 2 шт.
Тканина: Бязь, 100% бавовна.
Бязь Ranforce – незмінний лідер у рейтингу тканин, що використовуються для постільної білизни. Вона досить популярна серед виробничників, тому що є однією з найкомфортніших для сну та не дорогих за вартістю.
Бязь виробляється способом щільного полотняного плетіння, яке забезпечує готовому виробу високий рівень практичності, міцності та зносостійкості. Навіть після багаторазового прання тканина зберігає свої властивості: відмінно вбирає надлишки вологи, добре пропускає повітря і зберігає тепло. Для фарбування бязі використовують високоякісні барвники підвищеної стійкості, що надають тканини яскравості та насиченості протягом тривалого часу.
Різноманітні принти, нанесені на тканину, дозволяють підбирати постільну білизну під відповідний інтер'єр, створюючи атмосферу затишку, а також є джерелом гарного настрою та позитивних емоцій.
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
* Прання виробів нейтральними миючими засобами в теплій воді не вище 40°С.
* Не відбілювати, не можна використовувати миючі засоби, що містять хлор, і пральні порошки з відбілювачами.
* Щасливі віджимання і сушіння.
* Гладити при середній температурі (до 150°С).
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 617 ₴



