Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecotton |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Білий |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 140 см |
| Ширина підковдри | 110 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 150 см |
| Ширина простирадла | 110 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для ліжка |
| Щільність | 160 г/см3 |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Комплект білизни |
| Тип сировини | Натуральне |
Розмір та складові: Дитячий: простирадло 110х150 см – 1 шт., підковдра 110х140 см – 1 шт., наволочка 40х60 см – 1 шт.
Постільна білизна із фланелі – ідеальний варіант для малюків. Вона м'яка, ніжна і тепла, як мамині обійми. Завдяки двосторонньому начісу, тканина має високі теплозахисні властивості, тобто чудово утримує і зберігає тепло. Серед інших переваг фланелі – натуральні складові, адже містить 100% бавовну, високу міцність, довговічність, гігроскопічність, тобто здатність убирати вологу, а ще – пропускає повітря, дозволяючи тілу дихати. Саме такі умови необхідні малюкам у перші роки життя.
Ваша дитина оцінить комплект постільної білизни із фланелі з веселим принтом. Переконливим доказом буде його міцний та спокійний сон.
До речі, при правильному догляді та дотриманні рекомендацій щодо прання, фланель не втрачає своєї м'якості, яку їй забезпечує короткий ворс, та насичених кольорів.
Упаковка: Сумка ПВХ.
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
* Прання виробів нейтральними миючими засобами в теплій воді не вище 40°С.
* Не відбілювати, не можна використовувати миючі засоби, що містять хлор, і пральні порошки з відбілювачами.
* Щасливі віджимання і сушіння.
* Гладити при середній температурі (до 150°С).
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 160 ₴



