Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecotton |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Щільність | 120 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Рожевий |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 210 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
Тканина: Бязь.
Зверніть увагу, простирадло не йде в комплекті, її можна придбати окремо.
Комплект складається з підковдри на блискавці 210х220 та 2-х наволочок розміром 50х70 см.
Набір постільної білизни складається з підковдри і двох наволочок розміром 50х70 см. Ви можете його доукомплектувати простирадлом на гумці такого ж кольору або міксувати з відтінками, створюючи свій унікальний набір. Широка кольорова гама простирадл дає можливість підібрати виріб під будь-який комплект.
Основною перевагою таких виробів є гумка, яка надійно фіксує простирадло на матраці і не дає йому сповзати та м'ятися. Гладкофарбована бязь має високий ступінь зносостійкості, зберігає яскравість кольорів, легка у догляді, м'яка і приємна на дотик.
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180 ₴



