Невеликий чоловічий портфель Exclusive з еко шкіри коричневий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exclusive |
| Колір | Коричневий |
| Размеры | |
| Висота | 265 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1100 |
| Глибина | 60 мм |
| Дропшипінг | Да |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Стать | Чоловічий |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Молния |
Чоловічий портфель Exclusive з еко шкіри 713000 New brown коричневий
Опис товару:
Портфель виготовлений з на якісній штучній шкірі.
Закривається клапаном на механічному замку-засувці (за потреби закривається на ключик, який йде в комплекті).
Під клапаном розміщено два основні відділення та відкрита плоска кишеня на передній стінці портфеля.
В одному з відділень розташована кишеня на блискавці, три петлі для ручок, відкрита кишеня для мобільного телефона, три кишеньки для візиток.
На задній боці портфеля розташована кишеня на блискавці.
Внутрішня перегородка зі щільної тканини.
Одна ручка зі штучної шкіри.
На дні портфеля є металеві ніжки.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір портфеля: коричневий.
Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 35,5 х 26,5 х 6-9 див. (глибина в порожньому та наповненому вигляді по дну).
Вага: 1100 г.
Поміщаються документи формату А4.
Країна походження торгової марки: Exclusive, Україна.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴












