Косметичка для туалетних приналежностей Crane Kulturtasche чорна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crane |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Размеры | |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12 |
| Глибина | 10 мм |
| Дзеркало в комплекті | Да |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Петелька для підвішування | Немає |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Прямокутна |
Косметичка, органайзер для туалетних приналежностей Crane Kulturtasche чорна
Опис товару:
Косметичка виготовлена з міцного матеріалу - поліестеру, з прогумованим покриттям.
Два основних відділення.
Одне основне просторе відділення на блискавці, всередині якого розташована одна сітчаста кишеня.
Друге відділення меншого розміру, всередині якого розташовані дві сітчасті кишені, шість петель для фіксації туалетних приналежностей.
Підкладка виконана з нейлону.
На бічній поверхні косметички розташована ручка для транспортування.
Характеристики:
Вага: 120 г.
Розміри, см: 24х15х11,5.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Виробник: Crane.
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴












