Спортивна сумка - рюкзак 2 в 1, 40L Crane Sporttasche/Rucksack сіра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crane |
| Вага | 500 г |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 29 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 40 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 53 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | Молния |
| Кількість відділень | 1 |
| Призначення | Унісекс |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Розмір | Середній |
| Тип (1) | Сумка |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Форма | Прямокутна |
Спортивна сумка - рюкзак 2 в 1, 40L Crane Sporttasche/Rucksack сіра
Опис товару:
Сумка виготовлена з міцного поліестеру.
На лицьовій стороні логотип виробника.
Одне основне відділення на блискавці. Всередині сумки розташована кишеня на блискавці для дрібниць.
На лицьовій поверхні сумки розташована кишеня на блискавці.
Дві міцні ручки середньої довжини, пришиті по всій висоті сумки.
Регульовані лямки для носіння в якості рюкзака, які ховаються в спеціальну кишеню на дні сумки.
Дно сумки має прогумоване покриття.
Тканева ручка на боковій поверхні сумки.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: сірий.
Розмір см (ШхВхГ): 53х29х26.
Об'єм л: 40.
Вага: 500 г.
Виробник: Crane, Австрія.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴












