Ранер-рушник Ecotton Етно 35x150 см в українському етно-стилі білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecotton |
| Подарункова упаковка | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Доріжка |
| Основа | Без основи |
| Машинне прання | Так |
| Принти, візерунки | Етнічні |
| Загальна кількість предметів | 1 |
| Форма скатертини | Прямокутна |
| Склад матеріалу | |
| Акрил | 50 % |
| Поліестер | 50 % |
| Розміри скатертини | |
| Довжина скатертини | 170 см |
| Ширина скатертини | 45 см |
| Розміри доріжки | |
| Довжина доріжки | 150 см |
| Ширина доріжки | 35 см |
Спеціалісти ТМ Ecotton створили колекцію виробів домашнього текстилю "Етно".
Аутентична ручна вишивка – це не просто декор, а частка української душі в кожному стібку. Рушник вишитий машинним методом. Кожен елемент — із любов'ю до українських традицій, що вплітаються у сімейний затишок через домашній комфорт.
Ранер-рушник в українському стилі – це функціональний елемент для створення сучасного сервірування столу, а також ідеально підійде для традиційних обрядів (вітання, весілля, хрещення як чудовий подарунок), а вишивка надає йому особливий український вайб. З поєднанням з однотонними скатертинами, ваша кухня набуде сучасного вигляду зі збереженням стародавніх традицій.
Текстура тканини нагадує рогожку, що робить її міцною, стійкою до стирання. А це означає, що вона здатна витримати безліч прань – 20% поліестеру надає пружність та еластичність. Поліестер також забезпечує підвищену міцність та зносостійкість. Кажуть, у кожній хаті є своя історія. Ми вплітаємо її в нитки, що створюють візерунки пам'яті. Доріжки на стіл - чудовий варіант створити особливу атмосферу, додати святковість. Такі текстильні вироби можуть використовуватися не тільки для свята, а й стати щоденним доповненням до загального стилю кухні, вітальні чи їдальні. А стильна крафтова коробка як упаковка – це вже готовий подарунок для близьких серцю людей.
Інформація для замовлення
- Ціна: 363 ₴










