Комплект постільної білизни Ecotton 180х215 см двоспальний із перкалю білого кольору White




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecotton |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Щільність | 135 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Перкаль |
| Колір | Білий |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 210 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
Розмір та складові: Двоспальний: простирадло 210х220 см – 1 шт., підковдра на блискавці 180х215 см – 1 шт., наволочка 50х70 см – 2 шт. Білосніжний перкаль преміум-класу: Перкаль, відомий своєю високою щільністю та м'якістю, забезпечує м’яке дотикання до шкіри, роблячи нічний сон максимально приємним. Це чудовий вибір для тих, хто цінує натуральність і якість.
Крім естетичних якостей, перкаль відрізняється міцністю та легкою доглядом: його можна прати в пральній машині, і згодом він зберігає свої властивості та вигляд.
Білий перкаль - це більше, ніж колір. Це відчуття простору, світла. Ідеально гладка, щільна бавовняна тканина м’яко лягає на ліжко, створюючи естетику сучасного мінімалізму та готельного комфорту.
Дихаюча, легка й водночас щільна тканина. Вона не просвічується, тримає форму та стає ще м’якшою після прання.
Біла постіль ідеально вписується в мінімалістичний інтер’єр та підкреслює лінії простору.
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 598 ₴



