Комплект постільної білизни Ecotton Євро з вишивкою та кантом Stucco в чохлі для зберігання коричневого кольору
- В наявності
- Код: 25092
4 719 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecotton |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Щільність | 125 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Колір | Коричневий |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 200 см |
| Ширина підковдри | 215 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
Розмір та складові: Євро: простирадло 240х220 см – 1 шт., підковдра на блискавці 200х215 см – 1 шт., наволочка 50х70 см – 2 шт.
Ексклюзивна постільна білизна з вишивкою з сатину преміум-класу – 100% натуральна бавовна: щільна, дихаюча, шовковиста та надзвичайно зносостійка. Такі показники виробникам вдалося досягти завдяки спеціальній структурі плетіння – полотняній з тонких бавовняних ниток, що надає тканині високу ступінь міцності.
Тканина наділена ще такими відмінними властивостями, як: здатність вбирати вологу; пропускати повітря; не викликати алергічних реакцій завдяки натуральному складу; гладка, дуже приємна на дотик.
Слід зазначити, що автентична ручна вишивка – це не просто декор, а частинка української душі в кожному стежку.
Це білизна, яка розповідає історії. Це спальня, наповнена сенсами.
* Прання виробів нейтральними миючими засобами в теплій воді не вище 40°С.
* Не відбілювати, не можна використовувати хлорвмісні миючі засоби та пральні порошки з відбілювачами.
* Щадний віджим та сушіння.
* Гладити при середній температурі (до 150°С)
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 719 ₴








