Компресор одноциліндровий безмасляний 1.5 кВт 196л/хв 8бар 24л sigma 7042111
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 22 кг |
| Максимальний тиск | 0.8 МПа |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Регулювання тиску | Так |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Безмасляний |
| Додаткові характеристики | |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Споживана потужність | 1500 |
| Продуктивність | 0.196 л/хв |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Вертикальний |
Компресор одноциліндровий безмасляний 1.5 кВт 196л/хв 8бар 24л Sigma 7042111
Sigma 7042111 - це одноциліндровий безмасляний компресор з об'ємом ресивера 24 л для нагнітання стисненого повітря з подальшою його подачею під тиском в різні типи пневмоінструменту і пневмообладнання.
Дана модель компресора працює без масла, тому не вимагає техобслуговування з контролю і доливці масла. Відрізняється низьким рівнем шуму і чистим повітрям, яке не містить будь-яких домішок.
Продуктивність компресора становить 196 л/хв при максимальному робочому тиску 8 атм.
Компресори Sigma широко застосовуються для фарбування, продувки, накачування коліс та інших робіт з пневмоінструментом, де використовується стиснене повітря. Це відмінний інструмент як для побутового використання в гаражах, домашніх майстернях і на дачних ділянках, так і для професіоналів на СТО, автосервісах, на підприємствах і в медицині.
Компресор має високу ступінь захисту і низький рівень шуму. Електродвигун потужністю 1500 Вт закритий спеціальним кожухом, який запобігає його пошкодженню і забруднення.
Для зручного транспортування компресор обладнаний ручкою і двома колесами. А опорна ніжка з гумовою накладкою забезпечує стійке положення на поверхні і знижує рівень вібрації.
Особливості:
- Встановлено зворотний і запобіжний клапани;
- Зручно розташований пробка дозволяє легко і швидко злити конденсат з ресивера;
- Встановлено два універсальних швидкороз'ємних латунних коннектора діаметром 1/4";
- Два манометра дозволяють контролювати тиск всередині ресивера і тиск на виході;
- Регульоване робочий тиск;
- Спеціальний кожух захищає двигун від пошкоджень, бруду, вологи і пилу;
- Высокопрочный ресивер;
- Низкий уровень вибрации и шума;
- Простота транспортировки.
Технические характеристики:
| Мощность, Вт | 1500 |
| Тип | Компрессор одноцилиндровый безмасляный |
| Напряжение, В | 230 |
| Частота, Гц | 50 |
| Уровень шума, дБ | 82 |
| Объем ресивера, л | 24 |
| Максимальное давление, Бар | 8 |
| Выходной патрубок | 1/4" |
Габаритные размеры:
| Масса брутто, кг | 23.5 |
| Масса нетто, кг | 22 |
| Длина, мм | 580 |
| Ширина, мм | 255 |
| Высота, мм | 580 |
На компрессоры Sigma предоставляется гарантия 1 год.
Гарантія на ресивер (від наскрізної корозії) - 10 років.
- Ціна: 7 128 ₴











