Компресор двоциліндровий безмасляний 2.2 кВт 365л/хв 8бар 50л (2 крана) sigma 7042311
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 34 кг |
| Максимальний тиск | 0.8 МПа |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Регулювання тиску | Так |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Безмасляний |
| Додаткові характеристики | |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Споживана потужність | 2200 |
| Продуктивність | 0.365 л/хв |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | V-подібний |
Компресор двоциліндровий безмасляний 2.2 кВт 365л/хв 8бар 50л (2 крана) Sigma 7042311
Sigma 7042311 - це двоциліндровий безмасляний компресор з об'ємом ресивера 50 л для нагнітання стисненого повітря з подальшою його подачею під тиском в різні типи пневмоінструменту і пневмообладнання.
Дана модель компресора працює без масла, тому не вимагає техобслуговування з контролю і доливці масла. Відрізняється низьким рівнем шуму і чистим повітрям, яке не містить будь-яких домішок.
Продуктивність компресора становить 365 л/хв при максимальному робочому тиску 8 атм.
Компресори Sigma широко застосовуються для фарбування, продувки, накачування коліс та інших робіт з пневмоінструментом, де використовується стиснене повітря. Це відмінний інструмент як для побутового використання в гаражах, домашніх майстернях і на дачних ділянках, так і для професіоналів на СТО, автосервісах, на підприємствах і в медицині.
Компресор має високу ступінь захисту і низький рівень шуму. Електродвигун потужністю 2200 Вт , закритий спеціальним кожухом, який запобігає його пошкодженню і забруднення.
Для зручного транспортування компресор обладнаний ручкою і двома колесами. А опорні ніжки з гумовими накладками забезпечують стійке положення на поверхні і знижують рівень вібрації.
Особливості:
- Встановлено зворотний і запобіжний клапани;
- Зручно розташований пробка дозволяє легко і швидко злити конденсат з ресивера;
- Встановлено два універсальних швидкороз'ємних латунних коннектора діаметром 1/4";
- Два манометра дозволяють контролювати тиск всередині ресивера і тиск на виході;
- Регульоване робочий тиск;
- Спеціальний кожух захищає двигун від пошкоджень, бруду, вологи і пилу;
- Високоміцний ресивер;
- Низький рівень вібрації і шуму;
- Простота транспортування.
Технічні характеристики:
| Потужність, Вт | 2200 |
| Тип | Компресор двоциліндровий безмасляний |
| Напруга, В | 230 |
| Частота, Гц | 50 |
| Рівень шуму, дБ | 82 |
| Об'єм ресивера, л | 50 |
| Максимальний тиск, Бар | 8 |
| Вихідний патрубок | 1/4" |
Габаритні розміри:
| Маса брутто, кг | 37,5 |
| Маса нетто, кг | 34 |
| Довжина, мм | 770 |
| Ширина, мм | 380 |
| Висота, мм | 740 |
На компресори Sigma надається гарантія 1 рік.
Гарантія на ресивер (від наскрізної корозії) - 10 років.
- Ціна: 10 833 ₴












