Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.49 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розмір цанги | 3 мм |
| Витрата повітря | 113 літр/хв |
| Тип пневмошліфмашіни | Пряма |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Набір насадок | Ні |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна кількість обертів | 25000 |
Пряма пневматична шліфувальна машина 25000 об/хв Sigma 6732151
Шліфмашинка пряма пневматична 25000 об/хв Sigma 6732151 підходить для шліфування, гравіювання, фрезерування, полірування та інших робіт.
При оснащенні відповідними насадками можлива обробка виробів із сталі, скла, металу та пластику.
Інструмент працює на стислому повітрі, що забезпечує високий робочий ресурс і стійкість до перевантажень.
Особливості:
- Литий алюмінієвий корпус;
- Два цангових затиску 3 і 6 мм;
- Два ключа для зручної зміни цангових затискних;
- Висока швидкість обертів для оптимальної роботи.

Інформація для замовлення
- Ціна: 805 ₴









