Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.76 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розмір цанги | 3 мм |
| Витрата повітря | 57 літр/хв |
| Тип пневмошліфмашіни | Пряма |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Набір насадок | Так |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна кількість обертів | 54000 |
Пряма пневмошлифмашина з аксесуарами в кейсі 54000об/хв Sigma 6732891
Шліфмашинка пряма пневматична з аксесуарами в кейсі 54000 об/хв Sigma 6732891 підходить для шліфування, гравіювання, фрезерування, полірування та інших робіт.
При оснащенні відповідними насадками можлива обробка виробів із сталі, скла, металу та пластику.
Інструмент працює на стислому повітрі, що забезпечує високий робочий ресурс і стійкість до перевантажень.
Особливості:
- Литий алюмінієвий корпус;
- Цанговий затиск 3 мм;
- Набір шліфувальних каменів;
- Два ключа для зручної зміни цангових затискних;
- Висока швидкість обертів для оптимальної роботи.

Інформація для замовлення
- Ціна: 1 324 ₴










