Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Амплітуда коливань | 5 мм |
| Вага | 0.73 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Максимальний діаметр диска | 75 мм |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Витрата повітря | 98 літр/хв |
| Тип пневмошліфмашіни | Ексцентрикова |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Набір насадок | Ні |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна кількість обертів | 11000 |
Пневматична орбітальна шліфмашинка 75мм Sigma 6731001
Шліфмашинка орбітальна пневматична 75мм Sigma 6731001 призначена для поліровки і шліфування різноманітних поверхонь: металевих, пластмасових, дерев'яних.
Такі шліфмашинки розрізняються діаметром шліфувального диска: є моделі від 75 до 150 мм.
Змінити оснастку (шліфувальний круг) легко і швидко, завдяки кріпленню "липучка" на диску.
Принцип роботи на стисненому повітрі передбачає низьку пожежо - і вибухонебезпечність робочого процесу, а також дозволяє збільшувати тривалість роботи без перегріву.
Особливості:
- Корпус з високоміцного технополімера;
- Регулятор швидкості обертання;
- Ергономічна нейлонова рукоятка;
- Пружний матеріал підошви "EVA";
- Підошва із застібкою "липучка" 75 мм.

Інформація для замовлення
- Ціна: 2 001 ₴










