Ви вирішили купити фрезер. Як вкласти свої гроші з користю?
Фрезер ручний є інструментом виняткової корисності для всіх, хто працює руками. Побутує думка, що фрезер призначений тільки для робіт із деревиною. Це далеко не так. Так, фрезер для дерева має місце, проте перелік робочих матеріалів також містить:
-
Пластик;
-
Оргстекло;
-
Штучний камінь;
-
Широкий спектр композитів;
-
Кольорові метали.
На фрезер ціна здається високою лише до ознайомлення з його технічними можливостями. Звичайний фрезер Харківзволитий Вам:
-
Прямо або фігурно профільувати крайку. Для роботи з драбиною або кришкою столу незамінна функція;
-
Формувати посадкові місця під кріплення, фурнітуру, замки, навіси та куточки;
-
Шліфувати;
-
Нарізати шипи для з'єднання різних елементів;
-
Свердлити отвори;
-
Виробляти чорнове рівнювання та відрізування заготівок;
-
Нарізати поздовжні та спіральні канавки на ніжках, балясинах тощо;
-
рубає для дерева та гравіювати;
-
Підганяти меблевий ламінат;
-
Робити шліци, фальци та пази під час меблевих робіт.
З огляду на таку функціональність столяри, меблевики та будівельники сьогодні не думають свій робочий день без фрезера під рукою.
Купити фрезер Київ можна одного з трьох типів: верхнього, крайкового та ламельного. Чим вони відрізняються одна від одної та в чому перевага кожного? Про це далі.
Верхній фрезер буває нерухомого вигляду та заглибного. У нерухомому глибинах фрезерування регулюється переміщенням самого інструмента вгору-вниз. Призначається для досвідчених користувачів, тому що необхідно контролювати й переміщати фрезу, не вимикаючи інструмент.
Заглибний фрезер має жорсткі пружини, що переміщують фрезу вгору-вниз, без відриву інструмента від деталі. Це істотно полегшує процес. Тому заглибну модифікацію особливо цінують майстри-початківці.
Фрезером крайового типу переважно знімають фаски й обточують крайки.
Ламельним фрезером виготовляють пази для з'єднання деталей, стінок, виробів.
Незалежно від типу, кожен фрезер комплектується масою шаблонів, упорів, затискачів і напрямних. Всі пристосування є допоміжними та сприяють точнішому подаванню фрези.
Вибираючи будь-який фрезер, звертайте увагу на характеристики, але не на цінник. На ручний фрезер для дерева ціна рідко коли відбиває його якість і ступінь корисності для Ваших умов використання.
Швидше Вам допоможуть такі параметри фрезера, як:
-
Потужність;
-
Швидкість;
-
Пристрій увімкнення живлення;
-
Цанга;
-
Відсмоктування пилу;
-
Підошва;
-
Штанговий механізм;
-
Допоміжні та додаткові деталі.
В підсумку
Фрезер є інструментом широких можливостей. Його потрібно мати у власному інструментарії навіть для домашнього використання. Не кажучи вже про промислові компанії.