Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 28 см |
| Об`єм | 60 л |
| Ширина | 62 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
Дорожня сумка Wallaby з тканини на 60л 430-3
Опис товару:
Сумка виконана з міцної тканини з водовідштовхувальними властивостями.
Одне містке основне відділення.
Дві бічні кишені на блискавці.
Передня кишеня на блискавці.
Дві тканинні ручки середньої довжини.
Знімний регульований плечовий ремінь.
Дно сумки додатково ущільнене.
На дні присутні пластикові ніжки.
Характеристики:
Артикул: 430-3.
Матеріал: нейлон 420 Ден.
Розміри мм (ШхВхГ): 620x350x280.
Колір: темно-синій з жовтими вставками.
Виробник: Wallaby, Україна.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060 ₴










